האם אפשר להרגע באמת יום לפני החתונה?

ספא יום לפני החתונה, איך אפשר לשחרר?
 
ביום שלפני החתונה, אמא שלי אספה אותי מוקדם בבוקר כדי לפנק אותי בספא מושלם.
לא רחוק מירושלים, אחד המקומות הכי פסטורלים שיצא לי לראות.
 
איך שנכנסים למקום, הדבר הראשון שרואים זאת יצירת אמנות מושלמת של ילדה בשמלה לבנה, עומדת באמצע שדה גפן, כשמתקרבים רואים שהתמונה מוטבעת בכתב ברייל. (אני עדיין מנסה למצוא את השם של האמן/ית אז אם מישהו מכיר, תרשמו לי בבקשה)

עלינו לארוחת בוקר סופר מפנקת שנתנה אפילו מענה לטבעונית בפוטנציה כמוני. חשבתי על האוכל בחתונה, אם סגרנו כמו שצריך אם יש מספיק אופציות או לא, ניערתי את הראש והסתכלתי מהחלון, נוף מטורף להרי ירושלים, כמה פסטורלי. החתונה שלנו באזור תעשייה בפתח תקווה. הם החליפו את הצמחים היבשים כמו שביקשנו?

ירדנו למטה לבריכה. אני כל כך עייפה, נרדמתי שעה על המיטת שיזוף שם. מזל שאמא הביאה איתה ספר.

עלינו לספא, לרגע הרגשתי כאילו נקלעתי למפעל. לפחות 20 אנשים, מסתובבים ומחכים בחלוקים. יוצאים מסז’יסטים אחד אחד וקוראים בשמות של הזוגות להיכנס לחדרים. הרגע הזה היה הכי מוזר באותו מקום. נכנסנו למסאז’. קיבלתי בחורה חמודה ורזה, גם זה פעם ראשונה שיצא לי, עד כה אני רגילה למעסות חזקות וגדולות, אבל היי, זה לא אומר כלום. מתחילות את המסאז’ ואני מנסה לתרגל נשימות..
 
אחת, פנימה, שתיים, החוצה. אחת, פנימה, שתיים, החוצה. אני צריכה להספיק את הרקע לצילומים, זה הסתבך, איך אני אפריד אותם? אני אבקש מהבנות עזרה. אה, שיט. אחת, פנימה, שתיים החוצה, אחת, פנימה, שתיים, החוצה. חבל שגילי לא עשה כזה גם, הוא בטוח מתוח ממש, יש לו גם מיליון דברים לעשות עכשיו, איך החליפה שלו נראית? למה הוא חיכה לדקה התשעים? אוף, שיט, אחת, פנימה, שתיים, החוצה. אחת, פנימה, שתיים, החוצה. אחת, פנימה, שתיים, החוצה. וואי מרגיש כאילו נצח. אנחנו נצא מפה בזמן? הבנות עוד אמורות להגיע אלי, אני צריכה להספיק לסדר את הבית…
 
אז בבקשה. פסטורלי, מקסים, בריכה, ארוחה מפנקת, מסאז’, מה שבא לכם, אי אפשר באמת להרגע. לא אני לפחות. מה שכן, לפחות היה לי קצת זמן איכות עם אמא שניה לפני הבלאגן. ולפחות הצלחתי להגניב שעה שינה שם על המיטות.
תודה אימו.
 
נצטרך לחזור שוב ולעשות חוויה מתקנת.
 
קרה לכן שעשיתן מסאז’ ולא הצלחתן לשחרר?

שתפו

Share on email
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on pinterest

לפוסט הזה יש 2 תגובות

  1. “רק שתנוח קצת לפני הבלאגן, אחת שתיים שלוש” 🙂
    “יופי, היא נרדמה קצת”
    מסתבר שחולות שליטה לא יודעות לשחרר את הראש. לא תמיד בכל אופן. אני עדיין לומדת.. מקווה שגם את.

    ברור שצריך תיקון. למתי קובעים?

    1. מתי שתגידי, אני עוד לא אמרתי לא למסאז’…

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן