סידורי ישיבה מהצומח

חשבתם לתרום משהו בחתונה שלכם? 

חתונה זה אירוע סופר יקר, כל הזמן נוספים דברים ועוד דברים שלא חשבתם או אפילו ידעתם עליהם, אבל כשמגיע הרגע, אי אפשר לוותר עליהם. אם אתם לא מתכננים להוציא כל כך הרבה כסף על יום אחד בחיים שלכם וזה נראה לכם הכי חסר פרופורציות, אתם צודקים לחלוטין!

אבל בסופו של דבר, זה בדיוק מה שיקרה. כן, אני מצטערת להיות מבשרת רעות אבל מאוד קשה לארגן חתונה היום מבלי להוציא סכומים גדולים של כסף.

ברגע שהפנמתי את זה (לקח לי קצת זמן וכמה אולומות כדי להבין את זה) היה לי חשוב לשמור לפחות על שני עקרונות:

הראשון- שהספקים שאעבוד איתם יהיו כאלה שבא לי לעבוד איתם, שהם יבואו לי טוב באותו היום ושאני ארגיש שכיף לי שהכסף שלי הולך אליהם ושהם לא שם רק בשביל לקבל את הצ’ק. כאלה שישאירו לי זיכרון מתוק אח”כ. (למזלי מצאתי כמה, תוכלו לקרוא עליהם בשאר ההמלצות)

הדבר השני – שמשהו מתוך האירוע הזה ילך למטרה טובה. גם אם זה לא גדול, שלפחות אני ארגיש שיש משהו קטן בחתונה הזאת שהוא לא סביבי וסביב בן זוגי.

שירה (המפיקה המהוללת) מצאה לנו את הרעיון הגאוני שמתנות קטנות מציעים: גם סידורי הושבה וגם מתנה לאורחים לקחת הביתה!

מדובר בשקיקים קטנים וחמודים עם זרעי כוסברה או פטרוזיליה בפנים (איך לא, בכל זאת ישראל) ואליהם מוצמדים עם אטב קטן סידורי הישיבה. שלחנו להם את הלוגו שיצרנו לחתונה בהתאם להזמנות והם עשו את כל ההתאמות שצריך. הם היו מקצועיים לחלוטין.

כל המתנות שלהם נארזות בשיתוף עם חברת “המשקם” שמעסיקה אנשים עם מוגבלויות, במטרה לשלב אותם בעולם התעסוקה. מטרה שבעיני ראויה לציון, הערכה ותרומה. המחירים שלהם לא יקרים בכלל והשירות שלהם מקסים. 

אחרי החתונה חברים שלנו סיפרו שהם שתלו את הזרעים ושהם ממש נהנו מהמזכרת הקטנה הזאת. איזה כיף שיש להם משהו קטן שצומח בבית ושכל פעם שהם ישקו אותו הם יזכרו בחתונה הקטנה שלנו.

עוד דבר אחד גאוני בסיפור- ברגע שזה מוצמד להם לסידורי הישיבה, אתן יכולות להיות בטוחות שכולם קיבלו שקיק כזה…

לי זה עשה טוב לדעת שהכסף שלנו הלך אליהם, אני יודעת שזה לא הרבה, אבל לפעמים גם משהו קטן עדיף על לא כלום.

אגב, שווה לבדוק את האתר שלהם, יש להם מגוון של מתנות קטנות ומדליקות שמתאימות גם כמתנות לעובדים או כמתנות לחג, או סתם להגיד למישהו קרוב שחשבתם עליו…

איזה מתנות חילקתם לאורחים שלכם בחתונה?

שתפו

Share on email
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on pinterest

לפוסט הזה יש 2 תגובות

  1. רעיון ממש מגניב!
    אני אציע לאח שלי לעשות את זה בחתונה שלו גם 🌸

    1. איזה כיף!

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן