תודה 2018, תני בראש 2019

וואו וואו וואו, 2018 היית שנה מ ט ו ר פ ת!

אני לא יכולה להגיד שהיית טובה אלי, היחסים שלנו היו יותר כמו ‘אהבה קשוחה’. את באת ללמד אותי שיעור ונתת לי אותו בכל הכוח, בלי רחמים.

לאורך רוב המפגש לנו אני הייתי במקום שלא אהבתי להיות בו. הרגשתי שאני חסרת ערך, שאני ממשיכה ללמוד דברים חדשים, ממשיכה לבנות יסודות למבנים שלרוב אין לי בכלל עניין לעלות איתם לקומה השנייה. הרגשתי שאני כמו שכונה שלמה שהתחילו לבנות אותה ונטשו אותה ככה, איבדו בה עניין. אני איבדתי בה עניין. הרגשתי שיש לי כל כך הרבה יכולות ואני לא מממשת אותן, הרגשתי שהילדה שהייתי, זאת שיש לכולנו בפנים מהרגע שאנחנו מתבגרים, מסתכלת עלי באכזבה.

אבל את 2018, ידעת בדיוק מה את עושה. נתת לי להגיע למטה כדי שאני אוכיח לילדה הקטנה שהיא כן מסוגלת. רצית שאראה שאני זאת שעוצרת את עצמי, שאני זאת שלא נותנת לעצמי לפרוח, שאם אני רוצה להגיע לאן שאני רוצה אני צריכה להתבגר ולעשות גם דברים שאני לא אוהבת, דברים שאולי חשבתי שאני לא טובה בהם אבל אם יש משהו שאני יודעת שאני כן טובה בו- זה ללמוד. אז תלמדי לעשות את מה שצריך לעשות בשביל להגיע לאן שאת רוצה.

אם את לא אוהבת את המקום בו את נמצאת אז תזוזי! את לא עץ!

2018 יקירתי, את נתת לי ליפול, ראית אותי בוכה וחיכית… חיכית רגע כדי שאני אראה שאני יכולה לקום לבד, בלי עזרה ואז נתת לי דחיפה קטנה בטוסיק ואני כמו פורסט גאמפ פתחתי בספרינט.

תודה 2018. תודה שלימדת אותי שאני יכולה. שעזרת לי לראות שאני רוצה להיות אישה שגאה בעצמה ובהישגים שלה, תודה שעזרת לי ללמוד שאני יכולה להביא את עצמי לשם אם אני אאמין בעצמי ובה שאני יכולה לתת. תודה על שעזרת לי למצוא את הדרך אבל יותר מזה, תודה שעזרת לי למצוא את המטרה. כי כשאת יודעת לאן את רוצה ללכת, יותר קל לך להגיע לשם. תודה. את תלווי אותי עוד המון שנים קדימה.

2019,

היי.

אני כבר לא יכולה לחכות להכיר אותך.

שתפו

Share on email
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on pinterest

לפוסט הזה יש 2 תגובות

  1. נשמע שמחכה לך אכן שנה נפלאה!!! המון בהצלחה והפעם עם המון חיוכים!!! 🙂

    1. תודה! 🙂

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן